ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی

بسمه تعالی

 

ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان مقطع کاردانی پیوسته(دیپلم هنرستان) در این موسسه آموزش عالی ، جهت اطلاع رسانی صحیح و به موقع بدینوسیله زمان ثبت نام و مدارک لازم جهت ثبت نام به حضور اعلام می گردد :

 

زمان ثبت نام : از روز شنبه 25 شهریور ماه 1396 تا تاریخ 30 شهریور ماه (در صورت لزوم به تمدید مهلت ثبت نام از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد)

 

مدارک لازم جهت ثبت نام :

-اصل مدرک دیپلم (اصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات)

-اصل شناسنامه و کارت ملی

-دوازده قطعه عکس (ویژه برادران که کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ندارند.)

-شش قطعه عکس(ویژه خواهران و برادرانی که کارت پایان خدمت یا معافیت دائم دارند)

 

تذکرات :

1-در صورتی که پذیرفته شدگان محترم مدرک دیپلم خود را تا این لحظه دریافت ننموده اند و در صورتی که مدرک آنان تا تاریخ 31 شهریور ماه آماده می شود ، می توانند برای ورودی مهرماه ثبت نام کنند .

2-پذیرفته شدگانی که به هر دلیلی امکان دریافت مدرک دیپلم خود تا پایان شهریور ماه را ندارند ، قبولی آنان حفظ ولی می بایست تا آخر دی ماه سال 1396 مدرک دیپلم خود را اخذ و برای ورودی بهمن ماه ثبت نام نمایند . لازم به توضیح است که این دست از پذیرفته شدگان می بایست هم اکنون جهت تشکیل پرونده و انجام دیگر امور ثبت نام به این موسسه مراجعه نمایند.

3-در صورت هرگونه سوال و ابهام و همچنین انجام امور ثبت نام با شماره تماس 01733383816 یا شماره موبایل 09115275615 تماس حاصل نمایید .

4-جهت ثبت نام می توانید طی تاریخ های اعلام شده به مسئول ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته و مدیر آموزش سرکار خانم فتوحی در طبقه دوم مراجعه نمایید .