سه شنبه، 12 دی ماه ؛

دانشجویان محترم ، 
کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم بر روی سامانه آموزشی قرار گرفته است. پیرو اطلاعیه های قبلی ، می بایست دانشجویان در هنگام ورود به جلسه امتحانات ، کارت ورود به جلسه به همراه داشته باشند. 
***در صورت عدم وجود کارت ورود به جلسه ، از حضور دانشجویان در جلسه امتحان ممانعت به عمل خواهد آمد.***

در صورتی که بر روی کارت ورود به جلسه امتحانات ، مغایرت هایی مشاهده نمودید ، با مسئول امتحانات ، خانم چنگیزی با شماره 01733383817 تماس حاصل نمایید . 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات : 

card

---------------------------------------------------------------------

 

دوشنبه ، 11 دی ماه ؛

دانشجویان محترم ، 
جهت پرداخت شهریه ، می توانید از فایل راهنمای زیر استفاده نمایید . 

fee
همچنین می توانید دیگر راهنماهای سامانه آموزشی را از لینک ذیل دریافت نمایید : 

HelpTpo

---------------------------------------------------------------------

 

دوشنبه ، 11 دی ماه ؛

دانشجویان محترم؛
بنا بر تصمیم هیئت رئیسه محترم موسسه آموزش عالی شرق گلستان مبنی بر الزام وجود "کارت ورود به جلسه " امتحانات پایان ترم ، به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند می بایست در هنگام ورود به جلسات امتحانات پایان ترم ، "کارت ورود به جلسه " امتحانات به همراه داشته باشند .
در صورتی که دانشجویان به هر دلیل(مشکلات مالی یا نواقص پرونده دانشجویی) امکان دریافت کارت ورود به جلسه را نداشته باشند ، حتما حداکثر تا یک روز قبل از امتحان به مسئول مربوطه جهت رفع مشکل دریافت کارت ورود به جلسه امتحان مراجعه نمایند .
تاکید می گردد ورود به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه امکان پذیر نمی باشد .

ضمنا شروع امتحانات ، از 23 دیماه می باشد.

شماره تماس مسئول امور مالی : 01733383840
شماره تماس مسئول بایگانی : 01733383815

 

---------------------------------------------------------------------

دوشنبه ، 11 دی ماه ؛

 

دانشجویان محترم ، 

با توجه به محدودیت های به عمل آمده در پیام رسان تلگرام ، کلیه اطلاعیه های مربوط به دانشگاه و به خصوص اطلاعیه های مختص امتحانات را از همین طریق پیگیری نمایید. خواهشمند است به شایعات و تحلیل های دیگران توجهی نفرمایید و کلیه اطلاعات را از منبع رسمی دانشگاه که همین وب سایت می باشد پیگیری نمایید.


18 آبان ماه 1396 : 

                                                                                                    تمدید شد!

به دلیل تقارن با مراسم اربعین حسینی ، زمان ثبت نام تا تاریخ 25 آبان ماه تمدید شد. این زمان تمدید نخواهد شد.

 

----------------------------------- 10 آبان ماه 1396 : 

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم خدمت پذیرفته شدگان محترم ، لذا بدینوسیله به دلیل اطلاع رسانی دقیق و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه های شما عزیزان ، بدینوسیله زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد به اطلاع میرساند :

 

زمان ثبت نام : از روز شنبه13 آبان ماه از ساعت 7:30 صبح لغایت 14 به مدت یک هفته

 

مدارک لازم جهت ثبت نام :

-اصل شناسنامه به همراه یک سری فتوکپی از کلیه صفحات آن

-اصل کارت ملی به همراه یکسری فتوکپی از آن

-اصل کارت پایان خدمت به همراه یکسری فتوکپی از آن(مختص آقایان پذیرفته شده در صورت وجود)

-شش قطعه عکس 4*3 

-اصل مدرک کارشناسی(در صورت نداشتن دانشنامه ، اصل گواهی موقت یا نامه ای مبنی بر فراغت از تحصیل (با ذکر معدل و تاریخ فراغت از تحصیل) به همراه دو سری فتوکپی از آن

-یک برگ فتوکپی مدرک کاردانی(مختص دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی))

 

توجه : جهت هرگونه سوال می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 14 ، با کارشناس تحصیلات تکمیلی و مسئول ثبت نام ، آقای مهندس شهرابی با شماره 01733383816 در ساعت اداری ، و در ساعات غیراداری با شماره 09115275615 ،تماس حاصل نمایید .همچنین پذیرفته شدگان عزیز می توانند جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های این موسسه ، می توانند با عضویت کانال تلگرامی این موسسه جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها را دریافت نمایند . لینک عضویت در کانال تلگرامی این موسسه در صفحه اول وب سایت این موسسه و همچنین کانال تلگرامی اخبار ثبت نام از ذیل همین اطلاعیه که قابل دریافت می باشد، جدید ترین اخبار را پیگیری نمایند.همچنین می توانید جهت طرح سوالات خود از ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید نیز استفاده نمایید . 

KTR

 

MAAlert

3 مهرماه  1396:

635899418503723952 1

زمان ثبت نام بنا بر درخواست پذیرفته شدگان استانهای غیرهمجوار، تا روز پنجشنبه 5 مهرماه ماه تمدید شد. این زمان تمدید نخواهد شد . خواهشمند است نسبت به ثبت نام خود تا تاریخ مذکور اقدام نمایید.

------------------------------------------------------

 

 

23 شهریورماه 1396:

635899418503723952 1

زمان ثبت نام بنا بر درخواست پذیرفته شدگان ، به خصوص پذیرفته شدگان استانهای غیرهمجوار، تا روز پنجشنبه 30 شهریور ماه تمدید شد. با توجه به احتمال عدم تمدید ، خواهشمند است نسبت به ثبت نام خود تا تاریخ مذکور اقدام نمایید.

------------------------------------------------------

15 شهریورماه 1396:

635899418503723952 1

زمان ثبت نام بنا بر درخواست پذیرفته شدگان و به دلیل نزدیکی به عید سعید غدیر خم ، تا روز پنجشنبه 23 شهریور ماه تمدید شد. با توجه به احتمال عدم تمدید ، خواهشمند است نسبت به ثبت نام خود تا تاریخ مذکور اقدام نمایید.

------------------------------------------------------

11 شهریور ماه 1396 :

  ضمن عرض تبریک و خیرمقدم خدمت پذیرفته شدگان محترم ، لذا بدینوسیله به دلیل اطلاع رسانی دقیق و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه های شما عزیزان ، بدینوسیله زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد به اطلاع میرساند :

زمان ثبت نام : از روز دوشنبه 13 شهریور ماه از ساعت 7:30 صبح لغایت 15

مدارک لازم جهت ثبت نام :

-اصل شناسنامه به همراه یک سری فتوکپی از کلیه صفحات آن

-اصل کارت ملی به همراه یک سری فتوکپی از آن

-اصل کارت پایان خدمت به همراه یک سری فتوکپی از آن(مختص آقایان پذیرفته شده در صورت وجود)

-شش قطعه عکس 4*3 (مختص آقایان دارای کارت پایان خدمت و خواهران)

-اصل مدرک کارشناسی(در صورت نداشتن دانشنامه ، اصل گواهی موقت یا نامه ای مبنی بر فراغت از تحصیل یا پر کردن فرم مربوطه(به تذکر شماره 3 این اطلاعیه توجه فرمایید)) به همراه دو سری فتوکپی از آن

تذکرات:

1-پذیرفته شدگانی که در حال حاضر مدرک مقطع کارشناسی خود را ندارند ولی تا پایان شهریور ماه(31 شهریور) مقطع کارشناسی آنان به پایان میرسد ، ثبت نام مشروط به عمل خواهد آمد. در صورتی که مدرک کارشناسی آنان تا پایان شهریور ماه صادر نگردد به شرط آنکه کلیه واحدهای آنان در مقطع کارشناسی به پایان رسیده باشد و مدرک آنان تا تاریخ 30 آذرماه صادر گردد به صورت مشروط با اخذ تعهد نامه ثبت نام به عمل می آید ولی در صورتی که واحد های آنان در مقطع کارشناسی باقی مانده است ،  قبولی آنان طبق دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور کان لن یکن تلقی خواهد شد.

2-از پذیرفته شدگانی که معدل قید شده در مدرک تحصیلی آنان با معدل قید شده در زمان ثبت نام مغایرت داشته باشد ثبت نام مشروط به عمل خواهد آمد تا مراتب جهت تعیین و تکلیف نهایی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال گردد.

تبصره: تذکر فوق الذکر در صورتی که پذیرفته شده در هنگام ثبت نام دانشجوی ترم آخر بوده است به شرط تکمیل فرم ذیل از دانشگاهی که مقطع کارشناسی خود را در آنجا به پایان رسانیده اند بلا اشکال می باشد .

دانلود فرم معدل دانشجویان ترم آخر(فرم شماره 14)

 

3-آن دسته از پذیرفته شدگانی که به هر دلیل قادر به دریافت اصل مدرک تحصیلی خود(دانشنامه) یا گواهی موقت آن نشده اند ولی تحصیل آنان قبل از پایان شهریور ماه به پایان رسیده است ، می بایست فرم ذیل را دریافت و به مهر و امضا دانشگاهی که در آن مقطع کارشناسی خود را به اتمام رسانیده اند برسانند و تحویل دهند.

دانلود فرم پذیرفته شدگانی که مدرک تحصیلی خود را دریافت نکرده اند(فرم شماره 15)

 

4-آن دسته از پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی آنان ، کارشناسی ناپیوسته می باشد ، می بایست در هنگام ثبت نام مدرکی ارائه نمایند که در آن معدل کاردانی آنان ذکر شده باشد. همچنین می بایست تاییدیه مدرک کاردانی خود را نیز دریافت و به این موسسه ارائه نمایند.(جهت دریافت تائیدیه کاردانی می بایست با مراجعه به این موسسه و ثبت نام و اخذ شماره دانشجویی ، نامه ای رسمی از این موسسه دریافت و به دانشگاهی که مدرک کاردانی خود را اخذ نموده اید ارائه نمایید تا نامه تائیدیه کاردانی به این موسسه ارسال گردد.). در صورت وجود هرگونه ابهام در خصوص این بند با مسئول ثبت نام با شماره های ذیل این اطلاعیه تماس حاصل نمایید.

توجه : جهت هرگونه سوال می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 15:30 ، با کارشناس تحصیلات تکمیلی و مسئول ثبت نام ، آقای مهندس شهرابی با شماره 01733383816 در ساعت اداری ، و در ساعات غیراداری با شماره 09115275615 ،تماس حاصل نمایید .همچنین پذیرفته شدگان عزیز می توانند جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های این موسسه ، می توانند با عضویت کانال تلگرامی این موسسه جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها را دریافت نمایند . لینک عضویت در کانال تلگرامی این موسسه در صفحه اول وب سایت این موسسه و همچنین کانال تلگرامی اخبار ثبت نام از ذیل همین اطلاعیه که قابل دریافت می باشد، جدید ترین اخبار را پیگیری نمایند.همچنین می توانید جهت طرح سوالات خود از ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید نیز استفاده نمایید . 

------------------------------------------------------

ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان عزیز مقطع کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی شرق گلستان ، بدینوسیله به اطلاع میرساند تاکنون دستور العمل ثبت نام و اسامی پذیرفته شدگان به این موسسه توسط سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نگردیده است. لذا به محض دریافت دستورالعمل ثبت نام و همچنین اسامی نهایی پذیرفته شدگان در این موسسه ، از طریق وب سایت این موسسه و کانال تلگرامی ذیل اطلاع رسانی خواهد شد .

 منتظر اطلاعیه های بعدی این موسسه در خصوص شهریه و دیگر مزایای تحصیل باشید . ضمنا دیگر اطلاعیه های مربوط به ثبت نام مانند مدارک لازم جهت ثبت نام و ... را از همین طریق پیگیری نمایید . 

 

KTR

 

 

بسمه تعالی

 

codereshte

(ثبت نام به صورت بدون کنکور و با کنکور)

اطلاعیه جدید : رشته های جدید دیگر

اخذ مجوز رشته کارشناسی پیوسته علوم تربیتی : کد رشته : 27850

-------------------------------------------------------

 

اطلاعیه جدید : رشته های جدید! 

اخذ مجوز رشته کارشناسی پیوسته حقوق : کد رشته : 27738-------------------------------------------------------

موسسه آموزش عالی شرق گلستان ، از داوطلبان ذیل ثبت نام به عمل می آورد :

 

1-داوطلبانی که کنکور سراسری سال 1396 شرکت نکرده اند و یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند.

2-داوطلبانی که کنکور سراسری سال 1396 شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند.

 

این داوطلبان جهت انتخاب رشته می توانند به صورت حضوری در محل موسسه آموزش عالی شرق گلستان حاضر شوند و یا جهت مشاوره رایگان از راه های ذیل با کارشناسان ارتباط برقرار نمایند :

موبایل : 09115275615

تلفن : 33383816

تلگرام : https://t.me/joinchat/AAAAAD_0m4U3pHS-A5GFsw

آی دی تلگرام : sharghuni@

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس : گنبدکاووس ، خیابان امام خمینی جنوبی ، بعد از بلوار شادی ، روبروی سیلوی گندم

 زمان ثبت نام بدون کنکور و انتخاب رشته با کنکور : 19 مردادماه 

reshtename

 به زودی رشته و کد رشته های جدید پس از تایید نهایی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اطلاع رسانی خواهد شد . 

کارشناسی پیوسته : 

عنوان رشته کد رشته
 مهندسی عمران 18063
 مهندسی کامپیوتر 18064
حسابداری  26205
روانشناسی  26206
مدیریت امور بانکی 26207
مدیریت بازرگانی  26208
مدیریت بیمه  26209
مدیریت دولتی  26210

 

کاردانی ناپیوسته : 

   عنوان رشته    کد رشته
 صنایع - ایمنی 18065
اموربانکی 26211
امور مالی و مالیاتی 26212
امور بیمه 26213
حسابداری 26214
مدیریت بازرگانی 26215

 

reshtename